TELEFON 12 262 00 28
TELEFON 513 144 300
GODZINY OTWARCIA

Pon - Pt 8:00 - 16:00

ADRES

Zawiła 55B

EMAIL

DACH@DACHCENTRUM.PL

Obróbki blacharskie

Wykonujemy obróbki blacharskie

W Dach Centrum wiemy, jak trudne jest znalezienie dekarza w Krakowie do niewielkiego zakresu prac, jak np. wymiana obróbki/okucia pojedynczego parapetu. Dlatego w ramach posiadanych kwalifikacji dekarskich oraz odpowiednich narzędzi wykonamy na Państwa zlecenie, pod konkretny wymiar, dowolną obróbkę blacharską. Przygotujemy obróbki dla parapetów, murków, gzymsów, kalenic i innych do samodzielnego wklejenia i montażu, a w naszym centrum kleje i uszczelniacze dekarskie są dostępne od ręki.

Gwarancją ładnego i estetycznego wyglądu dachu i jego elementów na lata jest jakość obróbek blacharskich. Do najczęściej spotykanych obróbek blacharskich zaliczamy: obróbki gzymsów, listwy wykończeniowe, obróbki komina, gzymsów, pasy nad i podrynnowe oraz parapety. Ten standardowy element, na który często nie zwracamy uwagi, jest niezwykle istotny z punku widzenia estetyki budynku. Jego precyzyjne i dokładne wykonanie z pewnością zauważą i docenią oglądający dom, a precyzja w wykonaniu będzie gwarantować szczelność.

Bardziej skomplikowana obróbka komina? Nie potrafisz sam wykonać obróbki blacharskiej?

Zapraszamy do kontaktu ze specjalistą dekarzem w zakresie obróbek blacharskich kominów i bardziej skomplikowanych elementów.

PAWEŁ GIETKA

Na hasło DACH CENTRUM 10% zniżki na wykonanie komina!

Summary